SR20100HC0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SR20100HC0G
SR20100HC0G Hakkında
SR20100HC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. 100V ters voltaj derecelendirilmesine ve diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. Maksimum forward voltajı 10A'de 900mV olan bu hızlı recovery diyotu (≤500ns), güç kaynakları, adaptörler ve doğrultucu devrelerinde kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, yüksek akım uygulamalarında düşük forward voltaj düşüşü ile verim sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A