SR16100HC0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SR16100HC0G
SR16100HC0G Hakkında
SR16100HC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. 100V DC ters gerilim dayanımına sahip bu bileşen, 16A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 900mV ileriye doğru gerilim düşüşüne (8A'da) sahiptir. Ortak katod konfigürasyonu ile tasarlanan bu diyot, 500ns'den küçük hızlı geri kazanım özelliğine ve 100µA ters kaçak akımına sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, inverter devreler, şarj kontrol sistemleri ve AC-DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 8 A