SPSX471M02R
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
SPSX471M
SPSX471M02R Hakkında
SPSX471M02R, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470µF kapasitanslı, 2V rated voltage'lı surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 2917 (7343 Metric) paket tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 9mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayan komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 3A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 1000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, güç yönetimi, filtre devrelerinde ve kısa dönem enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V