SPSX391M0ER-4
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
SPSX391M0ER
SPSX391M0ER-4 Hakkında
SPSX391M0ER-4, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 390µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltajda çalışan bu bileşen, 4.5mOhm düşük ESR değeri ile hızlı şarj-deşarj işlemleri gerektiren devrelerde kullanılmaya uygundur. SMD 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan komponen, genel amaçlı uygulamalar, güç yönetimi devrelerine, filtre ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz'de 4A ripple akım kapasitesine sahiptir. 1000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.5mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 4 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V