SPFE240A25R
SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Seri / Aile Numarası
SPFE240A25R
SPFE240A25R Hakkında
SPFE240A25R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal röle (SSR) olarak, SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuyla 25A AC yük akımı anahtarlaması sağlar. 18-36VAC giriş voltajı ile kontrol edilebilen cihaz, 12-280V arasındaki AC yükleri komüte etmek için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve 4-SIP paket standardı ile endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma uygulamaları, pompa kontrolü ve aydınlatma devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. PC pin terminasyon stiline sahiptir ve aktif durumda tedarik edilmektedir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 18 ~ 36VAC
Voltage - Load 12 V ~ 280 V