SPA271M0EB
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
SPA271M0EB
SPA271M0EB Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SPA271M0EB, 270µF kapasitansa sahip alüminyum polymer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim ile çalışan bu SMD bileşen, 7mΩ düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 100 kHz'de 3.5A ripple akım kapasitesi sunar. 2917 (7343 Metric) SMD paketinde sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi verir. Düşük voltaj, düşük ESR gereksinimleri olan güç yönetimi, analog devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V