SN471M010ST
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SN471M010ST
SN471M010ST Hakkında
SN471M010ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanan bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 560mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 470mA'e kadar destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V