SN221M063ST
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SN221M063ST
SN221M063ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SN221M063ST, 220µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garanti eder. 120Hz'de 720mΩ ESR (eşdeğer seri direnci) ve 660mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve destek uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 720mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V