SN010M050ST
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SN010M050ST
SN010M050ST Hakkında
SN010M050ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1µF kapasitanslı, 50V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt monte edilir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışan ortamlarda kullanılabilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 159.24Ohm ESR değeri ve 17mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme aplikasyonlarında kullanım görmektedir. Bi-polar yapısı nedeniyle polarite hassasiyeti bulunmamaktadır. Bileşen üretilmemektedir (obsolete durumdadır).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 159.24Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V