SMT8628521
ZC THREE PHASE SSR 3X17A/24-520V
Seri / Aile Numarası
SMT8628521
SMT8628521 Hakkında
Celduc tarafından üretilen SMT8628521, üç fazlı katı hal rölesinin (SSR) kompakt modüler tasarımı sunar. Her faz için 17A yük akımı kapasitesi ile, 24V ile 520V arasında AC yükleri kontrol etmek üzere tasarlanmıştır. Zero Cross (sıfır geçişte) çalışma özelliği sayesinde elektromanyetik girişimi minimize eder. 20 mΩ maksimum on-state direnci düşük güç kaybı sağlar. 24-255VAC/DC giriş voltajı ile esneklik sunar. Chassis mount montajı ile endüstriyel kontrol panelleri, hava işleme sistemleri, ısı kontrol uygulamaları ve enerji yönetimi sistemlerinde kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 17 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 20 mOhms
Part Status Active
Voltage - Input 24 ~ 255VAC/DC
Voltage - Load 24 V ~ 520 V