SMQ450VS82RM22X25T2
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SMQ450VS82RM
SMQ450VS82RM22X25T2 Hakkında
United Chemi-Con üretimi SMQ450VS82RM22X25T2, 82 µF kapasitansına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve ±20% tolerans aralığında çalışır. Bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 830 mA, 50 kHz'de 1.1869 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygundur ve genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 120 Hz'de 4.043 Ohm'dur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1869 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V