SMQ450VS331M25X50T2
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SMQ450VS331M
SMQ450VS331M25X50T2 Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMQ450VS331M25X50T2, 330 µF kapasitanslı ve 450V rated voltage özellikleriyle yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panel ve PCB montajına uygun olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 2.01 A, 50 kHz'de 2.8743 A ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 1.005 Ohm'dur. -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve audio amplifikatörlerde tercih edilir. Mevcut durumu itibariyle ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8743 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V