SMG6.3VB47RM5X11LL
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SMG6.3VB47RM
SMG6.3VB47RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG6.3VB47RM5X11LL, 47 µF kapasitans ve 6.3V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 165.6 mA, 120 Hz'de 92 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtrelemeleme ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 92 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V