SMG63VB471M12X20LL
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG63VB471M
SMG63VB471M12X20LL Hakkında
SMG63VB471M12X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can kasa tipinde through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 317mOhm olup, 100kHz'de 1.35A, 120Hz'de 900mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihaz obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 317mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V