SMG63VB221M10X16LL
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SMG63VB221M
SMG63VB221M10X16LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG63VB221M10X16LL, 220µF kapasitansa ve 63V nominal gerilim değerine sahip radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresine sahiptir. 678mOhm ESR değeri, 120Hz'de 490mA ve 100kHz'de 735mA ripple akım taşıma kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygun bir komponenttir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile devre tasarımında yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 678mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 735 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V