SMG6.3VB101M5X11LL
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG6.3VB101M
SMG6.3VB101M5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG6.3VB101M5X11LL, 100µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltaj rating'ine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial paket yapısı ile through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile karakterize edilen kondansatör, 120Hz'de 65mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirlenen cihaz, düşük ve yüksek frekans riple akımlarını sırasıyla 120Hz'de 134mA ve 100kHz'de 201mA olarak destekler. Gücü kaynaklamadan filtreleme, sessize alma ve enerjinin depolanması gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 201 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 134 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V