SMG50VB392M22CLL
CAP ALUM 3900UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG50VB392M22CLL
SMG50VB392M22CLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG50VB392M22CLL, 3900µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa tipinde olan bu bileşen, through-hole montaj yöntemiyle PCB'ye monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi sunar (85°C'de). 107mOhm ESR değeri (120Hz'de) ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 120Hz'de 2.59A ve 100kHz'de 2.7972A ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. Parça durumu itibariyle eskimiş (obsolete) olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 107mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7972 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V