SMG50VB33RM5X11LL
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG50VB33RM5X11LL
SMG50VB33RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG50VB33RM5X11LL, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun polar tipte bir komponenttir. Radial, Can paketlemesi ile through-hole montajına olanak sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz) koşullarında 125 mA, yüksek frekans (100 kHz) koşullarında 225 mA ripple akım kapasitesi ile DC güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% toleransı ile standart elektronik tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V