SMG50VB221M10X12LL
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG50VB221M
SMG50VB221M10X12LL Hakkında
United Chemi-Con üretimi SMG50VB221M10X12LL, 220 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. 57mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 645 mA ripple current kapasitesi 100kHz'de tipik elektronik devreler için uygun özelliklere sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye düşük maliyetli entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans değeri ile genel endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 645 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V