SMG50VB102M12X25LL
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG50VB102M
SMG50VB102M12X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG50VB102M12X25LL, 1000µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 76mOhm, ripple akım kapasitesi 100kHz'de 2.01A, 120Hz'de 1.34A'dir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V