SMG450VB47RM16X25LL
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG450VB47RM
SMG450VB47RM16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG450VB47RM16X25LL, 47 µF kapasitans değerine ve 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilebilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklıklarına dayanıklıdır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 63 mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. 100 kHz'de 477 mA ve 120 Hz'de 265 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 477 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V