SMG400VB121M22CLL
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG400VB121M
SMG400VB121M22CLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG400VB121M22CLL, 120 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4.043 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 829.4 mA ripple akımı kapasitesi ile 100 kHz'de çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek gerilim uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 829.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V