SMG35VB103M25DLL
CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG35VB103M
SMG35VB103M25DLL Hakkında
SMG35VB103M25DLL, United Chemi-Con tarafından üretilen 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, radial can paketinde through-hole montajı desteklemektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 2000 saat ömrü ile 85°C'de belirlenmiştir. 120 Hz'de 12.055 ohm ESR ve ±20% tolerance değerine sahiptir. 100 kHz'de 3.7584 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen şu anda kullanımdan kaldırılmış statüdedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7584 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V