SMG350VB221M25DLL
CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG350VB221M
SMG350VB221M25DLL Hakkında
United Chemi-Con üretimi SMG350VB221M25DLL, 220 µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 65mOhm ESR değerleriyle, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 120Hz'de 890mA, 100kHz'de 1.2727A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Through-hole radial paket konfigürasyonu, PCB'ye kolay montajı mümkün kılar. Ürün hali hazırda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2727 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V