SMG25VB33RM5X11LL
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG25VB33RM5X11LL
SMG25VB33RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con üretimi SMG25VB33RM5X11LL, 33µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole PCB montajı için tasarlanmış bu komponen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 1.055Ω ESR değeri, 120Hz'de 96mA ve 100kHz'de 172.8mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile düşük frekans filtreleme, güç kaynağı dekoplaşı ve sinyal işleme uygulamalarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 172.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V