SMG25VB101M6X11LL
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG25VB101M
SMG25VB101M6X11LL Hakkında
SMG25VB101M6X11LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ürün sunmaktadır. Kondansatör -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye radyal olarak monte edilir. 120 Hz'de 18.082Ohm ESR değerine ve 100 kHz'de 285 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve dekouple uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18.082Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V