SMG250VB271M20DLL
CAP ALUM 270UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG250VB271M
SMG250VB271M20DLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG250VB271M20DLL, 270 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, radial through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple akım kapasitesi, 100 kHz'de 1,32 A ve 120 Hz'de 880 mA olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikasiyon devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.32 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V