SMG250VB181M20BLL
CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG250VB181M
SMG250VB181M20BLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG250VB181M20BLL, 180 µF kapasitanslı 250V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat 85°C ömür özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 1.02 A ve 120 Hz'de 680 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Anahtarlanmış güç kaynakları, filtre devreleri ve gerilim dengeleme uygulamalarında yerini bulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V