SMG200VB471M22DLL
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG200VB471M22D
SMG200VB471M22DLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG200VB471M22DLL, 470 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi through-hole montajı ile tasarlanmış genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. 52mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 1.35A ripple akım kapasitesine ve 100kHz'de 2.025A ripple akım değerine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 52mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.025 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V