SMG200VB391M20DLL
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG200VB391M
SMG200VB391M20DLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG200VB391M20DLL, 390µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. 265mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Düşük frekans (120Hz) ve yüksek frekans (100kHz) ripple current desteği ile genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Cihazın obsolete durumda olduğu unutulmamalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 265mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.785 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V