SMG200VB271M20BLL
CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG200VB271M
SMG200VB271M20BLL Hakkında
SMG200VB271M20BLL, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasiteli, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montaj için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 7.053Ohm ESR değeri ile düşük frekans (120Hz) uygulamalarında 830mA, yüksek frekans (100kHz) uygulamalarında 1.245A ripple akım kapasitesine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ile 85°C arasında) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.053Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.245 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V