SMG200VB10RM10X12LL
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG200VB10RM10X12LL
SMG200VB10RM10X12LL Hakkında
SMG200VB10RM10X12LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 10µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V ile derecelendirilmiş bu kondansatör, radial montaj konfigürasyonunda gelir ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Cihaz -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 150.682Ohm ESR değeri ve 100 kHz'de 169.2 mA ripple akım kapasitesi ile özellikle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans alanı genel kullanım uygulamaları için yeterlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150.682Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 169.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 94 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V