SMG16VB222M12X20LL
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG16VB222M
SMG16VB222M12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG16VB222M12X20LL, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial, can tipi paket içinde gelen bileşen through-hole montajı için uygundur. ESR değeri 120Hz'de 529mOhm, ripple akım kapasitesi 100kHz'de 1.3986A ve 120Hz'de 1.295A'dir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve deşarj devreleri gibi kullanım alanlarında tercih edilen bir kondansatördür. Ürün artık üretilmemekte olup stok ürün olarak mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3986 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.295 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V