SMG16VB101M5X11LL
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG16VB101M5X11LL
SMG16VB101M5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG16VB101M5X11LL, 100µF kapasitanslı 16V nominal gerilimdeki alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılan bu bileşen, 15.068Ω ESR değerine sahip olup 240mA@100kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan, 2000 saat yaşam süresi ile (85°C'de) tasarlanmış kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog devreler ve ses ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% toleranslı bu komponentin parça durumu deprecated olup, yeni tasarımlarda alternatif parça seçimi önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.068Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V