SMG160VB47RM12X20LL
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG160VB47RM
SMG160VB47RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG160VB47RM12X20LL, 47 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerance ile sağlanan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 33.15 Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 270 mA, 100 kHz'de ise 486 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.15Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 486 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V