SMG160VB471M20DLL
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG160VB471M
SMG160VB471M20DLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG160VB471M20DLL, 470µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montajı ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 3.315Ω olarak belirtilmiş, 100kHz'de 2.01A ripple akım kapasitesine sahiptir. Enerji depolama, güç kaynakları ve sinyal filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.315Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V