SMG160VB331M18X35LL
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG160VB331M
SMG160VB331M18X35LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG160VB331M18X35LL, 330µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V voltaj derecesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 92mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. 100 kHz yüksek frekans ripple akımı 1.4925A, 120Hz düşük frekans ripple akımı 995mA'dir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ~ 85°C) ile değişken ortamlarda uygulanabilir. 85°C'de 2000 saat ömrü ile belirlenir. ±20% tolerans aralığında bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4925 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 995 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V