SMG160VB221M16X31LL
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG160VB221M
SMG160VB221M16X31LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG160VB221M16X31LL, 220 µF kapasitanslı ve 160V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 100 kHz'de 1.14 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can kasa formatında tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V