SMG10VB682M16X25LL
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG10VB682M
SMG10VB682M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG10VB682M16X25LL, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Radial, can tipi paketlemesiyle tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.3976 A ve 120 Hz'de 2.22 A ripple akımı toleransı vardır. ±20% tolerans değeriyle sağlanmaktadır. Analog ve power supply devreleri gibi genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3976 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V