SMG10VB103M20ALL
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG10VB103M20ALL
SMG10VB103M20ALL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG10VB103M20ALL, 10000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, radial can paketinde sunulmakta ve through-hole montaj uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 70.532Ω ESR değeri ve 100kHz'de 2.6028A ripple current özelliği ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Bileşen şu anda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70.532Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6028 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V