SMG100VBR33RM5X11LL
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG100VBR33RM5X11LL
SMG100VBR33RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG100VBR33RM5X11LL, 0.33µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu kondansatör, radyal teknikle bağlantılı through-hole montaj tipindedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 17.5 mA ripple akım ve 120 Hz'de 7 mA ripple akım değerleriyle bilinen bu bileşen, ESR değeri 100.455Ohm @ 120Hz olup düşük frekanslı ve genel elektronik devrelerde kullanılır. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100.455Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V