SMG100VB182M25DLL
CAP ALUM 1800UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG100VB182M
SMG100VB182M25DLL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen SMG100VB182M25DLL, 1800µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montajı destekleyen bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 141mOhm olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür takvimi 85°C'de garantilenir. 100kHz'de 2.988A ve 120Hz'de 2.49A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplandırma gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 141mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.988 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V