SMG100VB10RM6X11LL
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SMG100VB10RM6X11LL
SMG100VB10RM6X11LL Hakkında
United Chemi-Con SMG100VB10RM6X11LL, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajda çalışan bu radial, through-hole montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 135 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım taşıyabilir. Analog devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılan bu bileşen, mevcut olmayan (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 135 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V