SMBG4743AE3/TR13
DIODE ZENER 13V 2W SMBG
Paket/Kılıf
DO-215AA
Seri / Aile Numarası
SMBG4743A
SMBG4743AE3/TR13 Hakkında
SMBG4743AE3/TR13, Microchip Technology tarafından üretilen 13V nominal voltajlı Zener diyottur. 2W güç kapasitesine sahip bu SMB paket diyot, voltaj stabilizasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. Surface Mount tipinde olan bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. 10 Ohm maksimum impedans ve ±5% tolerans değerleriyle, düşük voltaj regülatörleri, karşılıklı bağlantı koruması ve voltaj sınırlama devrelerinde uygulama bulur. DO-215AA (SMBG Gull Wing) paketinde sunulan komponentin ters kaçak akımı 9.9V'de maksimum 5 µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 9.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package SMBG (DO-215AA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V