SMB2EZ62D5-TP
DIODE ZENER DO214AA
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
SMB2EZ62D5
SMB2EZ62D5-TP Hakkında
SMB2EZ62D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 62V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. DO-214AA (SMB) paketinde tasarlanmış olan bu komponentin maksimum güç kapasitesi 2W'tır. Surface Mount montajına uygun olan bu diyot, voltaj regülasyon, korumalı devreler ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı ve 60 Ohm maksimum empedans değeri ile stabil performans sağlar. ±5% tolerans ile üretilen bileşen, 47.1V'ta 500nA ters sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 47.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V