SMAZ27-13
DIODE ZENER 27V 1W SMA
Seri / Aile Numarası
SMAZ27
SMAZ27-13 Hakkında
SMAZ27-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 27V nominal voltajında surface mount zener diyottur. 1W güç kapasitesi ile gerilim düzenlemesi, koruma devrelerinde ve referans uygulamalarında kullanılır. SMA (DO-214AC) paketinde sağlanan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 500 nA maksimum ters kaçak akımı ve 15 Ohm maksimum impedans ile özellikleri ile stabil gerilim referansı gerektiren analog ve dijital devre tasarımlarında yer alır. ±5% toleransla üretilen komponent, 1.2V maksimum ileri gerilim düşümü ile karakterizedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 20.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SMA
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V