SMAJ5928CE3/TR13
DIODE ZENER 13V 3W DO214AC
Seri / Aile Numarası
SMAJ5928
SMAJ5928CE3/TR13 Hakkında
SMAJ5928CE3/TR13, Microchip Technology tarafından üretilen 13V nominal gerilimli surface mount Zener diyottur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu komponent 3W maksimum güç dağıtabilir ve ±2% tolerans ile üretilir. 7 Ohm maksimum empedansı ile hızlı gerilim düzenleme sağlar. Ters akış sırasında 9.9V'de 1 µA'lık ters kaçak akımı ile düşük kaçak karakteristiği gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj düzenleme, gerilim koruma, transient bastırma ve AC/DC uygulamalarında kullanılır. 200mA'de 1.2V maksimum ileri voltajı vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 9.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMAJ)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V