SMA3EZ43D5-TP
DIODE ZENER DO214AA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
SMA3EZ43D5
SMA3EZ43D5-TP Hakkında
SMA3EZ43D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 43V nominal değerinde Surface Mount Zener diyottur. DO-214AC (SMA) paket tipinde sunulan bu komponent, maksimum 3W güç yayabilen ve ±5% toleranstaki bir diyottur. -55°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, devre koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 33 Ohm maksimum impedansı ve 500 nA @ 32.7V ters kaçak akımı ile kararlı regülasyon sağlar. Forward gerilim 1.5V @ 200mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 32.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 33 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V