SMA3EZ22D5-TP
Seri / Aile Numarası
SMA3EZ22D5
SMA3EZ22D5-TP Hakkında
SMA3EZ22D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 22V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. DO-214AC (SMA) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 3W maksimum güç yayınlama kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile üretilen diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 8 Ohm empedans değeri ile voltaj regülasyonu, EMI filtrelemesi ve gerilim sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. 1.5V forward voltajı @ 200mA ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V