SMA3EZ14D5-TP
Seri / Aile Numarası
SMA3EZ14D5
SMA3EZ14D5-TP Hakkında
SMA3EZ14D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 14V nominal değerine sahip surface mount zener diyottur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, 3W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen komponentin ters sızıntı akımı 10.6V'da 500nA'dır. 5 Ohm maksimum empedans (Zzt) değeri ile voltaj düzenleme, koruma devresi ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 1.5V ileri gerilim düşüşü (200mA'da) söz konusudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 10.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 5 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 14 V